Opticlean sada 3x 100 ml+1x 15 ml zdarma

966 Kč –10 %
Opticlean sada 3 plus 1
966 Kč –10 % 867 Kč
Skladem

Čistič brýlí a jiné profesionální optiky, vhodný i pro alergiky. Vyráběn na přírodní bázi. Tato zvýhodněná sada obsahuje: 3x 100 ml Opticlean a zdarma 1x 15 ml Opticlean.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opticlean je profesionální aktivní čistící sprej, který dokonale vyčistí veškerou vaši optiku. Opticlean vyčistí jakékoliv brýle (i s antireflexní vrstvou), zrcadla, skla, veškeré typy monitorů (LED, LCD, TFT), plazmové obrazovky, fotoaparáty, mikroskopy, dalekohledy, notebooky, chytré telefony a mnohé další. Sprej vytváří antibakteriální povrch a výrazně omezuje i zamlžení, což nejčastěji pociťují ti z vás, kteří nosí brýle.

Opticlean lze také využít k čištění zlatých a stříbrných šperků, bronzu, chirurgické oceli a drahých kamenů (nelze jím čistit pouze perly či korál).

Opticlean slouží také k dokonalému čištění a impregnaci povrchů CD, DVD. Lze jej dále použít jako přísadu do ultrazvukových přístrojů na čistění brýlí a optických přístrojů používaných v profesionální praxi.

Opticlean je vyráběn na přírodní bázi. Neobsahuje žádné alkoholy, které dlouhodobě poškozují povrchy monitorů, antireflexní vrstvu brýlí a ostatní povrchové úpravy skel a zrcadel. Co je však důležitější, díky svému složení je vhodný i pro alergiky, neboť při použití na brýlích nedráždí oči.

Aplikace přípravku Opticlean

  • Pro běžné použití aplikujeme na povrch pomocí jemné tkaniny vhodné na čištění skel a rozleštíme. Poté otřeme do sucha.

  • V případě užití pro čištění šperků a cenností vložíme do nezředěného roztoku šperk (popř. drahý kámen) na dobu 4-6 hodin. Poté šperk vyjmeme, očistíme kartáčkem a vyleštíme.

  • Při použití jako přísady do ultrazvukového přístroje na čištění brýlí a optických přístrojů dávkujeme následovně: 5 ml roztoku do 0,3 l vody

0% alkoholu, bez silikonu

Země původu: Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro optiku
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: