Opticlean 250 ml (nově UltraClean) – doplňovač

494 Kč
Vyprodáno

Oblíbená položka opět skladem! Nově pod novým názvem UltraClean. Změnil se design lahvičky, ale složení se nezměnilo. Doplňovací lahvička s uzávěrem slouží k doplnění lahvičky 15 ml a 100 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto speciální 250 ml balení Opticleanu slouží pro doplnění menších lahviček Opticleanu. Doplnit jím můžete malé i velké balení Opticleanu (15 a 100 ml). Opticlean 250 ml sice nemá pumpičku, ale za to potěší vaši peněženku.

Opticlean je profesionální aktivní čistící sprej, který dokonale vyčistí a desinfikuje veškerou vaši optiku. Opticlean vyčistí jakékoliv brýle (i s antireflexní vrstvou), zrcadla, skla, veškeré typy monitorů (LED, LCD, TFT), plazmové obrazovky, fotoaparáty, mikroskopy, dalekohledy, notebooky, chytré telefony a mnohé další. Sprej vytváří antibakteriální povrch a výrazně omezuje i zamlžení, což nejčastěji pociťují ti z vás, kteří nosí brýle.

Opticlean lze také využít k čištění zlatých a stříbrných šperků, bronzu, chirurgické oceli a drahých kamenů (nelze jím čistit pouze perly či korál).

Opticlean slouží také k dokonalému čištění a impregnaci povrchů CD, DVD. Lze jej dále použít jako přísadu do ultrazvukových přístrojů na čistění brýlí a optických přístrojů používaných v profesionální praxi.

Opticlean je vyráběn na přírodní bázi. Neobsahuje žádné alkoholy, které dlouhodobě poškozují povrchy monitorů, antireflexní vrstvu brýlí a ostatní povrchové úpravy skel a zrcadel. Co je však důležitější, díky svému složení je vhodný i pro alergiky, neboť při použití na brýlích nedráždí oči.

Aplikace přípravku Opticlean

  • Pro běžné použití aplikujeme na povrch pomocí jemné tkaniny vhodné na čištění skel a rozleštíme. Poté otřeme do sucha.

  • V případě užití pro čištění šperků a cenností vložíme do nezředěného roztoku šperk (popř. drahý kámen) na dobu 4-6 hodin. Poté šperk vyjmeme, očistíme kartáčkem a vyleštíme.

  • Při použití jako přísady do ultrazvukového přístroje na čištění brýlí a optických přístrojů dávkujeme následovně: 5 ml roztoku do 0,3 l vody

Obsah balení: 250 ml, 0% alkoholu, bez silikonu, bez pumpičky.

Země původu: Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro optiku
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: