3x UltraClean 250 ml + 1x 100 ml Opticlean zdarma

1 771 Kč –16 %
Opticlean sada 3x250ml a 100ml 2
1 771 Kč –16 % 1 482 Kč
Vyprodáno

Nejvýhodnější nákup Opticleanu (nově UltraClean). Pozor, upozorňujeme, že se změnil vzhled balení, nikoliv složení samotného výrobku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maxi sada pro maximální úsporu. Toto výhodné balení obsahuje 3x UltraClean 250 ml (dříve pod názvem Opticlean 250 ml) + 1x 100 ml Opticleanu zdarma.

Doplňovací lahvičky s uzávěrem slouží k doplnění lahvičky 15 ml a 100 ml. Nově pod novým názvem UltraClean. Změnil se design lahvičky, ale složení se nezměnilo.

Opticlean je profesionální aktivní čistící sprej, který dokonale vyčistí veškerou vaši optiku. Opticlean vyčistí jakékoliv brýle (i s antireflexní vrstvou), zrcadla, skla, veškeré typy monitorů (LED, LCD, TFT), plazmové obrazovky, fotoaparáty, mikroskopy, dalekohledy, notebooky, chytré telefony a mnohé další. Sprej vytváří antibakteriální povrch a výrazně omezuje i zamlžení, což nejčastěji pociťují ti z vás, kteří nosí brýle.

Opticlean lze také využít k čištění zlatých a stříbrných šperků, bronzu, chirurgické oceli a drahých kamenů (nelze jím čistit pouze perly či korál).

Opticlean slouží také k dokonalému čištění a impregnaci povrchů CD, DVD. Lze jej dále použít jako přísadu do ultrazvukových přístrojů na čistění brýlí a optických přístrojů používaných v profesionální praxi.

Opticlean je vyráběn na přírodní bázi. Neobsahuje žádné alkoholy, které dlouhodobě poškozují povrchy monitorů, antireflexní vrstvu brýlí a ostatní povrchové úpravy skel a zrcadel. Co je však důležitější, díky svému složení je vhodný i pro alergiky, neboť při použití na brýlích nedráždí oči.

Aplikace přípravku Opticlean

Pro běžné použití aplikujeme na povrch pomocí jemné tkaniny vhodné na čištění skel a rozleštíme. Poté otřeme do sucha.

V případě užití pro čištění šperků a cenností vložíme do nezředěného roztoku šperk (popř. drahý kámen) na dobu 4 - 6 hodin. Poté šperk vyjmeme, očistíme kartáčkem a vyleštíme.

Při použití jako přísady do ultrazvukového přístroje na čištění brýlí a optických přístrojů dávkujeme následovně: 5 ml roztoku do 0,3 l vody

Obsah balení: 0 % alkoholu, bez silikonu

Země původu: Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro optiku
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: